Välitelk. Kuidas valida?

Suvi on suurepärane aeg välisõhus toimuvate messide, kontsertide ja firmaürituste jaoks. Pop-up telgid võivad nende ürituste juures olla hädavajalikud, sest paljude sündmuste jaoks on pop-up telgid parim võimalik valik. Neid telke on lihtne üles panna ja maha võtta ning neid on erineva suuruse ja stiiliga, mis vastavad täpselt sinu vajadustele. 

Lisaks on tänu tootmistehnoloogia arengule pop-up telgid soodsamad kui kunagi varem. Seega, kui otsid oma järgmiseks väliürituseks probleemivaba lahendust, kaalu investeerimist kohandatud pop-up telki. Allpool on aga loetletud olulised asjad, mida võiksid telgi valimisel arvestada.

Ürituse suurus

Esiteks kaalu toimuva ürituse suurust. Kui ootad telki külastama suurt rahvahulka, vajad kindlasti ka suuremat telki. Väiksemad telgid on populaarne valik sellistel väliüritustel, nagu käsitöölaadad ja taluturud. Need pakuvad piisavalt võimalust oma toote tutvustamiseks, kuid ei vaja täiendavat ruumi inimestele liikumise võimaluse pakkumiseks. Loomulikult on suviste ürituste puhul oluline ka see, et telk pakuks kasutajale ja tema toodetele kaitset päikese või vihma eest.

Ürituse stiil

Teiseks mõtle toimuva ürituse stiilile. Ametlikum üritus nõuab veidi teist tüüpi ja ehk ka teise suurusega telki kui vabamas vormis üritus. Kui sa pole kindel, millise stiiliga telki sa vajad, küsi sündmuse korraldajalt ürituse osas täiendavat informatsiooni või vaata sarnaste ürituste pilte ning hinda nende põhjal, millise telgi peaksid endale soetama.

Telgi hind

Kolmandaks kaalu kindlasti ka oma eelarvelisi võimalusi. Sõltuvalt telgi suurusest, mudelist ja kattematerjali pinnast võivad telgid olla erineva hinnaga, seega pead seda oma otsuse tegemisel arvesse võtma. Isegi kui saad arvestada ainult piiratud eelarvega, on sinu jaoks endiselt olemas palju erinevaid valikuvõimalusi. Võimalik, et pead lihtsalt oma telgi kasutamisesse loomingulisemalt suhtuma, kuid sobivad valikud on alati olemas.

Ürituse asukoht

Lõpuks mõtle ka toimuva sündmuse asukohale. Kui plaanid osaleda väliüritusel pead alati veenduma, et sinu telk peab vastu igasugusele tuulele ja vihmale. Kui kasutad telki aga hoopis siseruumides, pead veenduma, et see on sobiva kõrgusega.


Posted

in

by

Tags: