Pipragaasid Eestis

Pipragaasid, millest on saanud tsiviilisikute enesekaitse lahutamatu osa, annab kodanikele tõhusa võimaluse end kaitsta, kui tänaval tekib oht. Need vahendid on kergesti kättesaadavad, kuid nende kasutamine nõuab vastutustundlikkust ja ettevaatust.Pipragaasi müük

Pipragaasi müügisüsteemid hõlmavad vanusepiirangut, toote ostja peab olema vähemalt 18-aastane. Ostmise ajal peab isik tõendama oma vanust, esitades kullerile, müüjale ID-kaardi või passi. Alternatiivselt võib seda protseduuri teha ka pakiautomaadis, kasutades SmartID, ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

Oluline on märkida, et pipragaase on palju erinevaid. Erinevad pihustid ja balloonide suurused annavad tarbijatele laia valiku, sõltuvalt nende vajadustest ja eelistustest. On olemas sellised, millel on pihusti täpse sihipärase mõju saavutamiseks, samuti sellised, millel on lai pilv (aerosool) üldise katvuse saavutamiseks.

Pipragaasi kasutamine

Kasutamine nõuab äärmist ettevaatust, sest mahuti on täidetud pisarate või ärritavate ainetega (ärritusvahendid), mis võivad inimese 30-40 minutiks pimedaks jätta .Enne kasutamist tuleb hoolikalt läbi lugeda kasutusjuhend. See hõlmab nii ballooni õiget hoidmist ja juhtimist, kui ka tuule suuna ja keskkonna arvestamist, milles te viibite. Õpetamine pipragaasi õigeks kasutamiseks aitab vähendada riske ja suurendada selle tõhusust kriitilistes olukordades.


Posted

in

by

Tags: