Kuidas valida päikeseprille e-poest?

Päikeseprillide tellimine internetist on lihtne, mugav ja soodne! Kuidas leida kõige sobivamad päikeseprillid e-poest?

Leia õige päikeseprillide suurus

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 54-17-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Need on standardsed prilliraamide ja päikeseprillide suurusnumbrid. Päikeseprillid võivad olla vabalt ka tavalistest prillidest suurema raamiga, nn. oversize-stiilis.

Proovi virtuaalselt

Virtuaalne proovimine arvuti või telefoni ekraanil annab ettekujutuse, kui suured on valitud päikeseprillid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Et moodne tehnoloogia annaks võimalikult täpse tulemuse, kasuta virtuaalset prilliproovijat heades valgusoludes ning veendu, et su näojooned oleks hästi näha. Jälgi, et juuksed ega aksessuaarid ei jääks näo ette.

Vali sobivad päikeseprillid näokuju järgi

Vastandid tõmbuvad! Ehk parimad näojooned tulevad üldjuhul esile näokujule vastandliku kujuga päikeseprillidega. Näiteks nurgeliste näojoonte korral on hea valik ovaalsed või ümmargused päikeseprillid, mis lisavad näole pehmust ja kontrasti. Nurgeliste näojoonte tasakaalustamiseks sobivad ka kassisilma-raamid.

Ümarale näole sobivad aga kandilised päikeseprillid. Nurgelised ja geomeetrilised raamid tasakaalustavad ümarat nägu teravusega. 

Nipid parimate näojoonte esile toomiseks päikeseprillidega

Et nägu paistaks lühem: vali kitsamate raamidega päikeseprillid, mille sangad on ühendatud klaaside keskosa, mitte ülemise nurgaga.

Et nägu paistaks laiem: vali kaunistustega ja esile toodud sangadega päikeseprillid.

Et nägu paistaks pikem: ilma silmapaistva raamiosata ning kõrge ninasillaga päikeseprillid aitavad näol pikemana paista.

Tähelepanu eemale tõmbamiseks laubalt: vali päikeseprillid, mille sangad on ühendatud klaaside keskosa või alumise nurgaga, mitte ülemise nurgaga.

Et silmad paistaks üksteisest kaugemal: proovi kitsamaid raame või tagasihoidliku ninasilla ning värviliste või kaunistatud sangadega päikeseprille.

Tähelepanu eemale tõmbamiseks ninalt: proovi oversize-stiilis raame madala ninasillaga, mis tõmbavad kogu tähelepanu endale.

Põsesarnade rõhutamiseks: silmapaistvate sangadega päikeseprillid tõmbavad tähelepanu näo külgedele.


Posted

in

by

Tags: